Jongejan & Partners
 
De Heij Adviesgroep

Scheidsrechters

Onderstaand het overzicht voor het fluiten van de jeugd t.b.v. de club(verplichting) Bij verhindering zelf een vervanger regelen.

DatumTijdThuisteamUitteamScheidsrechter
09-11-201910:00Geel Zwart 30 JO15-1Wieringermeer JO15-1Boyd van der Weij
09-11-201910:00Geel Zwart 30 JO11-1Wieringermeer JO11-1Sam Dekker
09-11-201911:30Geel Zwart 30 JO10-2Vesdo JO10-1Randy Jong
09-11-201910:00Geel Zwart 30 JO9-1Winkel JO9-1Job van Graas
13-11-201918:00Geel Zwart 30 JO11-1JVC JO11-1 
16-11-201912:00Geel Zwart 30 JO16-1Kolping Boys JO16-2Jim de Wit
16-11-201913:00Geel Zwart 30 JO14-1ADO ’20 JO14-2Mike Veenis
16-11-201910:00Geel Zwart 30 JO13-1JVC JO13-1Michel Ooms
16-11-201911:30Geel Zwart 30 JO12-1Zwaluwen 30 HCSV JO12-1Joeri van Klink
16-11-201910:00Geel Zwart 30 JO12-2Succes JO12-2Ken Noppen
16-11-201911:15Geel Zwart 30 JO10-2Sint Boys JO10-1Joey Deutekom
16-11-201910:00Geel Zwart 30 JO9-1Wieringermeer JO9-2Travis Broersen
16-11-201910:00Geel Zwart 30 JO8-1HCSC JO8-2Sem Grosz
23-11-201912:00Geel Zwart 30 JO16-1Volendam (rkav) JO16-2Jawin Kneppers
23-11-201910:00Geel Zwart 30 JO15-1Schagen United JO15-3Ruud Sneekes
23-11-201911:30Geel Zwart 30 JO13-1Schagen United JO13-1GMattijs Bleijendaal
23-11-201910:00Geel Zwart 30 JO10-1VIOS-W JO10-2Joey Deutekom
23-11-201910:00Geel Zwart 30 JO9-2Schagen United JO9-6Niels Hofman
30-11-201911:45Geel Zwart 30 JO12-2Duinrand S JO12-1Sander van der Hulst
30-11-201910:00Geel Zwart 30 JO11-1Winkel JO11-1Thijs de Wit
30-11-201911:30Geel Zwart 30 JO10-2Schagen United JO10-5Mike Brouwer
30-11-201910:00Geel Zwart 30 JO9-1VIOS-W JO9-2Kane Spaansen
07-12-201912:00Geel Zwart 30 JO16-1SEW JO16-1Michel Ooms
07-12-201912:40Geel Zwart 30 JO14-1SVW 27 JO14-1Hristo Ambuul
07-12-201910:00Geel Zwart 30 JO13-1VIOS-W JO13-1Boyd van der Weij
07-12-201910:00Geel Zwart 30 JO12-1Always Forward JO12-3Ron Baltus
07-12-201911:15Geel Zwart 30 JO10-1JVC JO10-2Job de Wit
07-12-201910:00Geel Zwart 30 JO9-2Dirkshorn JO9-2Joey Deutekom
07-12-201910:00Geel Zwart 30 JO8-1Schagen United JO8-4Liam Kashkuli
14-12-201910:00Geel Zwart 30 JO10-2Succes JO10-2Maarten Wessel
14-12-201910:00Geel Zwart 30 JO9-1Nieuwe Niedorp JO9-1Joey Deutekom