Jongejan & Partners
 
De Heij Adviesgroep

Training

Trainersindeling Senioren seizoen 2021-2022

TeamDagTijdTrainer
Selectie (1 +2)Dinsdag20.00 – 20.30Jan Loew
Selectie (1 +2) Donderdag20.00 – 20.30Jan Loew
3e elftalWoensdag20.00 – 21.00Bas Veul

Trainersindeling Jeugd seizoen 2020-2021

TeamDagTijdTrainer
JO19-1Dinsdag19.00 – 20.00Patrick Bleijendaal / vacature
JO19-1Donderdag19.00 – 20.00Peter Molenaar
JO16-1Dinsdag19.00 – 20.00 Marcel de Jong
JO16-1Donderdag17.30 – 19.00Erik Hoogerheide
JO14-1Maandag19.30 – 20.30Hans Visser / Kees Klos
JO14-1Donderdag19.00 – 20.00Erik Hoogerheide
JO13-1Maandag19.00 – 20.00Brian Haneman / Stefan de Wit / Patrique Stam
JO13-1Donderdag19.00 – 20.00Erik Hoogerheide / Brian Haneman
JO12-1Maandag18.30 – 19.30Eric Tuin
JO12-1Woensdag19.00 – 20.00Eric Tuin
JO11-1Maandag
JO11-1Woensdag
JO10-1Maandag
JO10-1Woensdag
JO9-1Maandag
JO9-1Woensdag
JO8-1Woensdag
KaboutersZaterdagJeffrey Bleijendaal
  • JO19-1
    • Dinsdag 19-20 uur                          Patrick Bleijendaal / vacature
    • Donderdag 19-20 uur                    Peter Molenaar
  • JO16-1
    • Dinsdag 19-20 uur                         Marcel de Jong
    • Donderdag 17.30-19 uur Erik Hoogerheide
  • JO14-1
    • Maandag 19-20 uur                       Hans Visser / Kees Klos / Job de Wit
    • Donderdag 18-19 uur                    Erik Hoogerheide
  • JO12-1
    • Maandag 19-20 uur                       Stefan de Wit / Vacature
    • Woensdag 19-20 uur                     Selco Bos / Patrique Stam
  • JO12-2
    • maandag 19-20 uur                       Stefan de Wit / Vacature
    • Woensdag 19-20 uur                     Selco Bos / Patrique Stam
  • JO11-1
    • Maandag 18.30-19.30 uur           Erik Tuin / Finnula van der Berg
    • Woensdag 18.30-19.30 uur        Erik Tuin
  • JO10-1
    • Maandag 18.30-19.30 uur           Erik Tuin / Finnula van der Berg
    • Woensdag 18.30-19.30 uur        Ger Wessel
  • JO10-2
    • Maandag 18-19 uur                       Daan Slijkerman / Tim van der Salm / Nick Deutekom
    • Woensdag 18-19 uur                     Piet Ooms / Jaap Ligthart / Sil Kooijman
  • JO9-1
    • Maandag 18-19 uur                       Daan Slijkerman / Tim van der Salm / Nick Deutekom
    • Woensdag 18-19 uur                     Piet Ooms / Jaap Ligthart / Sil Kooijman
  • JO8-1
    • Woensdag 16-17 uur                     Pieter de Geus