Jongejan & Partners
 
De Heij Adviesgroep

πŸŽ‰ Sponsor van de Week: Sport 2000 Bart Langedijk πŸŽ‰

Aanstaande zondag is het zover! Onze helden van Geel Zwart nemen het op tegen Zeemacht uit Den Helder. En wat een toeval – onze schitterende Sponsor van de Week komt ook uit de marine stad: Sport 2000 Bart Langedijk!

πŸ† Eigenaar Bart Langedijk staat al jaren aan de zijlijn als een toegewijde leverancier van topkwaliteit trainingsmaterialen. Hij is onze go-to man voor de stijlvolle Geel Zwart kleding en accessoires. Of je nu dribbelt, sprint of slidet, Bart heeft alles wat je nodig hebt om te schitteren op het veld.

En dat is nog niet alles! Bart is van alle markten thuis en kan jou en je team voorzien van kleding en materialen voor een breed scala aan sporten. We zijn ontzettend trots om Sport 2000 Bart Langedijk als een loyale sponsor van onze club te hebben.

πŸ‘ Laten we samen onze dankbaarheid tonen en supporten waar we kunnen. Kom dus zondag naar het veld om niet alleen onze spelers, maar ook onze fantastische sponsor aan te moedigen!