Jongejan & Partners
 
De Heij Adviesgroep

Patrique Stam nieuwe voorzitter jeugdbestuur

📣 Belangrijk Nieuws bij Geel Zwart! 📣

Hans Kooijman heeft de taken als voorzitter van het jeugdbestuur van Geel Zwart overgedragen aan Patrique Stam. 🙌

Hans heeft zich onvermoeibaar ingezet voor onze jeugdafdeling, en we willen hem namens het hoofdbestuur hartelijk bedanken voor al zijn toewijding en harde werk. 🙏 Hans zal de komende periode op de achtergrond betrokken blijven om een soepele overgang te waarborgen.

Patrique is voor velen van jullie al een bekend gezicht, en we zijn verheugd dat hij het stokje overneemt. Hij wordt het aanspreekpunt voor al jullie vragen en zorgen met betrekking tot onze jeugd. Je kunt Patrique regelmatig vinden op ons complex tijdens trainingen en wedstrijden. Als je vragen hebt, kun je hem bereiken via jeugd@geelzwart.nl. 💬

We wensen Patrique veel succes in zijn nieuwe functie. Onze jeugd is de basis voor de toekomst van Geel Zwart, en met Patrique aan het roer zijn we ervan overtuigd dat we een stralende toekomst tegemoet gaan! 🌟

#GeelZwartJeugd